Затверджено правила переміщення валюти через адміністративний кордон з економічною зоною "Крим"

  Державна фіскальна служба обмежила переміщення валютних коштів через адміністративний кордон між материковою частиною України та окупованим Росією Кримським півостровом (ВЕЗ "Крим").


  Про це у відомстві повідомили 7 листопада.

  Зокрема, відтепер у відповідності  до Закону України "Про створення вільної економічної зони "Крим" та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України" а також до постанови Правління НБУ "Про застосування окремих норм валютного законодавства під час режиму тимчасової окупації на території вільної економічної зони "Крим",  запроваджено нові правила переміщення готівкової валюти через адміністративний кордон ВЕЗ "Крим" під час режиму тимчасової окупації.

  Так, забороняється переміщення готівкових російських рублів через адміністративний кордон ВЕЗ "Крим", за винятком їх переміщення фізичними особами у сумі, що не перевищує в еквіваленті 10 000 гривень, за умови усного декларування посадовій особі митниці.

  "Переміщення валюти інших категорій здійснюється за загальними правилами, встановленими Національним Банком України. Таким чином, фізичні особи мають право ввезти на територію ВЕЗ "Крим" або вивезти з неї на іншу територію України готівкові кошти в сумі, що не перевищує в еквіваленті 10 000 євро, без письмового декларування митному органу", - повідомили у Держфіскальній службі.
  Попередній матеріал
  У Києві встановили рекорд із масового написання традиційного радіодиктанту
  Наступний матеріал
  Побут українських бійців під Маріуполем - очима "5 каналу"