прапор_Меджліс 5.ua

З арештованої будівлі Меджлісу у Сімферополі невідомі зняли кримськотатарський прапор

  Національний прапор кримських татар зняли з будівлі, в якій раніше розташовувався Меджліс у Сімферополі. Від минулого року споруда під арештом.

  Кримськотатарські активісти розповідають, що інцидент стався напередодні ввечері. Двері будівлі були відчиненими. Знятий прапор притулили до стовпа, який стоїть навпроти приміщення. Активісти встановили національний стяг на місце. Заяву про інцидент окупаційній владі не подавали.

  Нагадаємо, у  вересні торік із будівлі Меджлісу невідомі також зривали прапор  України. За два дні потому у приміщенні провели обшук. А 17 вересня на будівлю Меджлісу, що перебувала на балансі благодійної організації "Фонд Крим", судові пристави наклали арешт.

  "Я не думаю, що хтось взагалі з правоохоронців буде розслідувати провокацію. Так само як і інші провокації: напади на автомобілі, викрадення і вбивства кримських татар і активістів. Сьогодні правоохоронна система працює не на боці порядку, а на боці замовлення", - нарікає Заїр Смедляєв, голова Центрвиборчкому Курултаю.

  Попередній матеріал
  Україна отримала $1 млрд під кредитні гарантії США
  Наступний матеріал
  Затриманий капітан ГРУ Єрофєєв відмовляється користуватись переданою консулом РФ бритвою

  Терористи замаскували важку техніку на кордоні між Кримом і Україною

  Окупаційна влада Криму закрила доступ кримчанам до ex.uа

  На Донеччині з початку року було порушено близько 14 тисяч кримінальних справ

  Без обговорення в Генасамблеї ООН про Крим забудуть, як про Південну Осетію - євродепутат