пп
ZN.ua

Урядова комісія скаржиться, що Міненерговугілля саботує розслідування "кримських контрактів" з РФ

  Голова комісії зі службового розслідування обставин підписання контрактів на імпорт електричної енергії з Російської федерації та її постачання в Автономну республіку Крим, заступник міністра Кабінету міністрів Роман Греба заявляє, що в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості перешкоджають роботі комісії.

  Відповідну інформацію ввечері 23 січня оприлюднив "Урядовий портал".

  Зокрема, вказано, що "посадові особи Міненерговугілля не надали документів та пояснень, необхідних для повного та всебічного розслідування".

  За словами голови комісії, документи та пояснення мали бути надані не пізніше 16.00 п'ятниці, 23 січня. Втім доступ до оригіналів документів члени комісії не отримали, а давати пояснення у Міністерстві відмовилися.

  Голова комісії вимагає від Міністерства енергетики та вугільної промисловості припинити саботувати процес розслідування і негайно надати всі необхідні матеріали та пояснення.

  Комісія зі службового розслідування  щодо діяльності посадових осіб Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та керівництва державних компаній при підписанні контрактів на імпорт електричної енергії з Російської федерації і постачання електричної енергії в Автономну Республіку Крим була створена за дорученням прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка.

  Він доручив провести розслідування і встановити, хто погоджував умови контракту, чому в контракті місце розгляду суперечок – "місто-герой" Москва", які умови контракту відповідають інтересам України, а які не відповідають.

  Про підсумки розслідування комісія має доповісти протягом десяти днів.

  Попередній матеріал
  КМДА переконує столичні підприємства економити електроенергію
  Наступний матеріал
  На Вінниччині більше тисячі бійців АТО отримали дозволи на земельні ділянки

  Росіяни почали навчання бойової авіації в Криму

  Яценюк вимагає пояснень від Міненерго, яке визнало Крим частиною Росії

  В окупованому Криму продовжують переслідувати громадян за зустріч з Джемілєвим у травні

  Україна готова отримувати електроенергію з Росії на пільгових умовах - Міненерго