kartagoroda.com.ua

У Сімферополі обдурені пасажири штурмують залізничні каси

  На залізничному вокзалі Сімферополя спостерігається ажіотаж.

  Люди намагаються здати квитки через скасування потягів на материкову частину України, але касири квитки не приймають і гроші не повертають. Про це повідомляє сайт "Крим. Реалії".

  Пасажирам, які не змогли виїхати, вручають бланки заяв, які вони мають написати на ім'я начальника Північно-Кавказького філії Федеральної пасажирської компанії в Ростові-на Дону. Заявник повинен вказати причину повернення квитка і номер рахунку для перерахування коштів.

  Люди обурені складністю процедури, також у багатьох немає банківських рахунків. Касири не дають жодних пояснень, чому людей направляють саме в Ростов і коли їм повернуть гроші. У великому збитку виявилися кримчани, які збиралися подорожувати сім'ями. Тільки один квиток до Києва на фірмовий 12-й поїзд обійшовся їм у півтори тисячі рублів.

  Про бунт обурених пасажирів на Сімферопольському вокзалі повідомив також журналіст Роман Бочкала у Facebook із посиланням на очевидців. За його даними, для відновлення порядку до вокзалу стягнули місцевих залізничників.

  Нагадаємо, відсьогодні "Укрзалізниця" тимчасово припинила залізничне сполучення з Кримом. Також потяг до Криму відмінили і у Білорусі.

  Попередній матеріал
  Лещенко просить Президента ветувати закон про розширення повноважень РНБО
  Наступний матеріал
  З полону російських бойовиків звільнено ще чотирьох громадян України

  Окупанти заявили про відновлення пропуску легкових авто до Криму

  Кримська митниця заявляє, що Україна не пропускає на півострів легкові автомобілі

  Транспортне сполучення з окупованим Кримом припинене тимчасово - РНБО

  Білорусь скасувала потяг до окупованого Криму