У окупованому Криму за кілька тижнів значно подорожчає Інтернет

  Кримські Інтернет-провайдери вирішили без попередження підняти тарифи на свої послуги, і це викликало невдоволення місцевих абонентів.

  Про таку інформацію 11 січня повідомляє Crimea.mk

  Як повідомляється, про своє рішення провайдери сповіщають через власні веб-сайти і оголошення в магазинах, де продаються "карти поповнення" послуг інтернет-зв'язку.

  "Всім відомо, що всі кабелі і обладнання, яке забезпечує роботу Інтернет, - це обладнання іноземного виробництва, що безпосередньо залежить від курсу валют. Вартість каналів Інтернет для провайдерів, так само прив'язана до валюти, з Нового року подорожчає у кілька разів. У десятки разів дорожчають оренда опор та кабельної каналізації", - йдеться в оголошенні сімферопольського провайдера Simstar.

  Як зазначається у повідомленні, щоб мати можливість і далі надавати наші послуги, провайдери змушені підняти вартість тарифів на кабельне телебачення та Інтернет.

  "Тарифи змінюються у всіх провайдерів. Нові тарифи вступають в силу з 1 лютого 2015 року", - йдеться в оголошенні сімферопольського провайдера Simstar.

  Для абонентів, які живуть у багатоповерхових будинках тарифні пакети провайдера (в залежності від наданої швидкості) відтепер обійдуться в 400-700 рублів на місяць, а для абонентів, що проживають у приватних будинках вартість користування інтернетом становитиме 500-800 рублів.

  На думку абонентів, такий стрибок тарифів однозначно вдарить по гаманцю.

  Попередній матеріал
  На Марш єдності в Парижі збирається більше мільйона людей
  Наступний матеріал
  Прикордонники затримали вантажівку з горілкою в зоні проведення АТО

  Через різке падіння рубля Apple призупинила інтернет-продажі в РФ

  У кримських магазинах зникає молоко та алкоголь

  В окупованому Росією Криму майже припинено торгівлю на ринках

  Кримські "обмінники" пропонують міняти валюту вдома - ЗМІ