Фото kievvlast.com.ua

Виділена "Нічним вовкам" земля в Севастополі виявились власністю підприємства - там будуть боротись

  Балаклавське рудоуправління оголосило, що є законним власником величезної ділянки землі в Севастополі, зданого в пільгову оренду путінському мотоклубу "Нічні вовки".

  "Ділянка належить підприємству на праві постійного користування. Ще в 1977 рішенням Севастопольської міськради рудоуправління було видано держакт на ділянку загальною площею 297,78 га, що включав у себе і спірну територію. Він зберігає свою дію до теперішнього часу", – заявили у Балаклавському рудоуправлінні, передає "Медуза".

  Підприємство, підкреслюється в заяві, буде відстоювати свої права на цю земельну ділянку всіма передбаченими законами способами.

  На спірній ділянці Балаклавське рудоуправління планує створити цілорічний рекреаційно-туристичний комплекс, на частині території якого може розміститися і "спортивно-патріотичний центр екстремальних видів спорту", під який відібрали землю путінські "Вовки".

  У підприємстві твердять, що щомісяця платять до міського бюджету за цю ділянку 1255000 рублів – тобто, міська "влада" мала б бути в курсі, що віддає путінським поплічникам чиюсь власність.

  Нагадаємо 13 травня влада Севастополя оголосили про виділення "Нічним вовкам" ділянки землі площею аж 227 гектарів в Балаклавському районі Севастополя біля гори Гасфорта "під будівництво багатофункціонального спортивно-патріотичного центру екстремальних видів спорту". При цьому "Нічним вовкам" оформили оренду на пільгових умовах – її ціну порахували виходячи з 0,1% від вартості ділянки.

  В останні кілька років "Нічні вовки" вважаються особливо наближеними до Путіна, а ватажок клубу "Хірург" Залдостанов є одним з лідерів руху "Антимайдан".

  На початку травня опозиціонер Олексій Навальний оприлюднив дані, згідно з якими "Нічні вовки" і пов'язані з ними структури отримали в 2013-2014 роках 56 мільйонів рублів з російського бюджету на розмиті цілі або під комерційні проекти.

  Попередній матеріал
  Журналіст: РФ хоче повернути окуповані території Донбасу в економічну залежність від України
  Наступний матеріал
  Регламентний комітет Ради хоче від ГПУ пояснень щодо притягнення до відповідальності Клюєва і Мельничука

  В Криму в соціальному розрізі зараз найбільше страждають підприємці - журналіст

  Росія в Криму проводить масові акції залякування напередодні річниці депортації кримських татар - журналіст

  Окупанти віддали путінським "Нічним вовкам" більше 200 га землі в межах Севастополя (документ)

  На центральну площу Луганська привезли шоу-вантажівку путінських "Нічних вовків"