times.mk.ua

Вартість квитків у Крим залишиться незмінною - Укрзалізниця

  Вартість квитків на потяги, які курсують між материковою частиною України та АР Крим і назад, залишилася незмінною, і в цьому напрямку як і раніше діє внутрішньодержавний тариф. Про це повідомляє "Укрзалізниця", пише "Інтерфакс-Україна".


  "Непорозуміння, пов'язані з продажем квитків 10-11 червня 2014 з міжнародним тарифом, який значно перевищує внутрішньодержавний, викликані збоєм в автоматизованій системі продажу квитків" Експрес-3 "ВАТ" РЖД ", - сказано в релізі "Укрзалізниці" з посиланням на інформацію представників ВАТ "Федеральна пасажирська компанія" (РФ).

  Згідно з нею, "ФПК" на вимогу пасажирів, які придбали квитки за підвищеним тарифом, поверне їм різницю вартості проїзду в касах тих станцій, де були придбані квитки.

  Також у повідомленні зазначається, що 12 червня "Укрзалізниця" відкриє продаж квитків на потяги в АР Крим і назад на дати з 16 по 30 червня. "Вартість проїзду в цьому напрямку залишиться незмінною", - наголосили в УЗ.

  Раніше "Укрзалізниця" повідомила, що проводить розслідування обставин підвищення цін на залізничні квитки на материкову частину України з окупованого Кримського півострова. За заявами кримських залізничників, ціни зросли через те, що з 10 червня в Криму продаж квитків до України здійснюється за міжнародними тарифами.

  Попередній матеріал
  На Донеччині стався вибух на шахті, доля дев'яти гірників - невідома
  Наступний матеріал
  У Бразилії розпочинається Чемпіонат світу з футболу