В окупованому Росією Криму майже припинено торгівлю на ринках

  Ринкова торгівля в окупованому Криму повністю паралізована з початку січня.

  Про це 6 січня пишуть "Новини Криму".

  Напівпорожні ринки півострова є наслідком того, що дуже багато підприємців не встигли переоформити свою діяльність за російським законодавством до закінчення т.зв. "перехідного періоду" (тобто, до кінця минулого року). І тепер ці люди фактично поза законом РФ.

  "1 і 2 січня на ринках були вихідні, а 3-го, коли всі вийшли, тут же прийшли перевіряючі. Усіх, хто без (нових - Ред.) документів, відразу закрили і пригрозили штрафами", - розповідає продавець овочів на Центральному ринку Сімферополя.

  Перереєструвати свою діяльність у відведений термін змогла тільки частина підприємців. Більшості ж не вдалося подолати величезні черги в податковій службі. У грудні там і зовсім було не проштовхнутися. В один з останніх передноворічних днів у сімферопольській податковій в тисняві навіть померла людина.

  "Це було вбивство якесь у податковій. Я в останній момент ледве встиг отримати документи. Все ж сподівалися, що продовжать перехідний період, як обіцяли", - згадує підприємець, який торгує електроприладами.

  Попередній матеріал
  У Єврокомісії схвально оцінили процес переходу Литви на євровалюту
  Наступний матеріал
  В оподаткуванні спадщини змін законодавства не відбулося - Мінфін

  У кримських магазинах зникає молоко та алкоголь

  Кримчани не отримали російських пільг для проїзду у пасажирському транспорті

  Кримські "обмінники" пропонують міняти валюту вдома - ЗМІ

  Між окупованим Кримом і Росією курсує лише один пором