В окупованому Криму продовжують переслідувати громадян за зустріч з Джемілєвим у травні

  В анексованому Росією Криму ще одного кримського татарина затримали за звинуваченням у застосуванні сили щодо співробітника окупаційної поліції під час акції з зустрічі лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва в м. Армянськ 3 травня минулого року.

  Про це 19 січня пише Крим.Реалії.

  Як повідомив у понеділок 19 січня керівник Комітету по захисту прав кримськотатарського народу Ескендер Барієв на своїй сторінці в Facebook, затримання Едема Османова сталося на очах у його родини.

  "За інформацією, що надійшла на гарячу лінію Комітету по захисту прав кримськотатарського народу, сьогодні, в смт. Чорноморське, на заправці, близько 11.00 год. був затриманий Османов Едем, 34 роки. Під'їхала біла "Газель" до машини, в якій перебував Едем з сім'єю. З "Газелі" вийшли п'ятеро осіб у масках, скрутили Едема, завантажили в газель і відвезли в невідомому напрямку", - повідомив Ескендер Барієв.

  За його словами, пізніше з'ясувалося, що Едема Османова привезли в Сімферополь, у слідчий відділ.

  "Затриманий за статтею 318/1 у зв'язку з подіями по 3 травня. Раніше у вересні в будинку сім'ї його батьків проводився обшук, а також у жовтні на його матір рішенням суду було накладено штраф 10 тис. рублів за подіями за «організацію» перекриття дороги 3 травня 2014 року, коли не пустили в Крим лідера кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва", - пояснив Барієв.

  Як повідомлялося, раніше з СІЗО було звільнено декілька учасників зустрічі Мустафи Джемільова в Армянську 3 травня 2014-го року, в тому числі на свободу вийшли Едем Ебулісов, Таїр Смедляєв, Муса Апкерімов, Рустам Абдурахманов.

  Попередній матеріал
  Запоріжжя прийматиме командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні
  Наступний матеріал
  Страсбурзький суд виніс рішення за позовом Тимошенко

  Кримські татари просять ООН захистити їх від знищення

  Кримські татари протестували у Туреччині проти приїзду Путіна

  З часу окупації у Криму викрали 21 кримського татарина

  У окупованому Росією Криму зник ще один кримський татарин