В окупованому Криму проігнорували встановлені "Укренерго" ліміти споживання електроенергії

  Кримська енергосистема увечері 4 серпня спожила 950 МВт потужності за встановленого ліміту 850 МВт.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу НЕК "Укренерго".

  Вимоги диспетчера "Укренерго" до диспетчера Кримської енергосистеми вкластися у встановлені ліміти були проігноровані. Водночас у НЕК наголошують, що ніяких відключень живлення енергосистеми Криму з боку "Укренерго" ще не було та не планується.

  У прес-службі також повідомили, що опівдні 4 серпня була відключена лінія 330 кВ "Каховська-Островська" через прогресуючий дефект контактних з'єднань трансформатора струму. Після усунення пошкодження 5 серпня лінія включена в роботу. При цьому відключення енергоживлення Криму не планувалося й не проводилося.

  Раніше прес-центр уряду Севастополя повідомив, що окупований Крим через гостродефіцитний баланс об'єднаної енергосистеми України з вівторка може залишитися без електропостачання з української сторони. "Укренерго" здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередач, а також централізовану диспетчеризацію роботи ОЕС. НЕК є державним підприємством в управлінні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

  Нагадаємо, 4 серпня міністерство аграрної політики та продовольства України створило робочу групу з питань управління підпорядкованими державними підприємствами, що розташовані на тимчасово окупованій території АРК. Головною метою робочої групи є опрацювання інформації щодо пошуку майна та коштів, що належать захопленим державним компаніям.

  Попередній матеріал
  Рівненський суд заарештував авто зі "скандальним" бурштином - Геращенко
  Наступний матеріал
  СБУ оприлюднила відео допиту цінного шпигуна "ДНР"