Центр журналістських розслідувань

В окупованому Криму напали на проукраїнського активіста

  В окупованому Криму напали на проукраїнського активіста. Двоє невідомих чоловіків напередодні побили Леоніда Кузьміна у Сімферополі.

  Подробиці інциденту потерпілий розповів "5 каналу" телефоно

  "Вчора ввечері мене зустріли двоє молодих людей, які мене запитали котра година? Я їм відповів. Потім один з них каже, що ти з ним рамовляєш це ж "бандерівець", він "Правий сектор". Я їм сказав що не належу до цієї організації. Послідував удар пляшкою в голову. Коли я почав падати вони мене ще завдали пару ударів по тілу. Скоріше за все пов'язане з активною моєю діяльністю в останній час", - повідомив активіст Леонід Кузьмін.

  Нагадаємо, у березні у Сімферополі поліцейські затримали організатора шевченкових читань Леоніда Кузьміна та двох учасників акції Олександра Кравченка та Вільдара Шукурджиєва. Окупаційна влада закидала їм використання під час мітингу української символіки та розгортання державного прапора.

  Потому Кузьміна звільнили із сімферопольської школи, де він працював. А Кравченку та Шукурджиєву присудили 40 і 48 годин громадських робіт відповідно. 

  Як ми повідомляли раніше, кілька десятків людей вийшли віддати шану Тарасу Шевченку в Сімферополі, попри заборони незаконної влади Криму відзначати свято.

  Попередній матеріал
  У Харкові міліція і СБУ з 20 квітня переходять на посилений режим роботи
  Наступний матеріал
  Бійці АТО дали відсіч бойовикам у Сокільниках на Луганщині

  Українського активіста у Сімферополі засудили до 40 годин виправних робіт

  Засідання суду щодо затриманих активістів у Сімферополі перенесено на 11 березня

  У Сімферополі активісти відзначили річницю Шевченка, попри заборони окупаційної влади

  За написи "Крим - Україна" кримські суди можуть засудити людину як "екстреміста" - правозахисник