В окупованому Криму досі залишається 11 українських бойових кораблів

  На території окупованого Російською Федерацією українського півострова Крим, зокрема, біля причалів у місті Севастополі і селищі Новоозерне залишаються ще невиведеними 17 кораблів, катерів і суден Військово-морських сил Збройних сил України. Про це пише УНІАН з посиланням на військове джерело у Севастополі.


  Зазначається, що 11 одиниць з цього числа – це бойові кораблі, у тому числі чотири корвети, два тральщики, великий десантний корабель, підводний човен, а шість одиниць – це допоміжні судна та катери.

  Як додало джерело, продовження процесу розблокування і повернення Україні захоплених у березні поточного року російськими військовослужбовцями кораблів, катерів і суден ВМС України має статися після остаточного вирішення українською стороною питань стосовно утилізації тих допоміжних суден, які вона не планує виводити з Криму, а також після погашення українським військовим відомством боргів за проведені раніше ремонтно-відновлювальні роботи кримськими судноремонтними підприємствами.

  Динаміка вирішення питань як щодо першої, так і щодо другої позиції є позитивною, - додав співрозмовник агентства.

  У квітні-травні із портів окупованого Криму в інші порти України згідно з досягнутими комісією у складі представників військових відомств України і Російської Федерації домовленостями (комісія проводить свої засідання у Севастополі) було виведено 35 кораблів, катерів і суден ВМС України.
  Попередній матеріал
  Прем‘єр Сербії спростував інформацію про припинення "Південного потоку"
  Наступний матеріал
  В Артемівську під час нападу на військову частину було вбито терориста