grani.ru

В мережі з’явилось відео виступу Сенцова у суді про "кінець епохи кривавого карлика"

  Олег Сенцов під час вчорашнього судового слухання заявив, що не боїться погроз 20-ма роками ув'язнення, якими його тероризує ФСБ, оскільки "епоха правління кривавого карлика" в Росії закінчиться раніше.

  Про це повідомляє УНІАН, а відео оприлюднило російське видання "Грани.ру". Зйомку, опубліковану у відеохостингу YouTube, російські журналісти знаково назвали "Віщий Олег".

  "Я впевнений, що 10 квітня мені представлять дуже "гарну", акуратну справу, де буде заявлено 20 років, однозначно. Цей термін мені названий ще в перший день мого офіційного затримання. Це вирішене питання, і про це постійно говориться мені і моєму адвокату", – розповів Сенцов.

  Режисер додав, що йому погрожують "важким і дуже цікавим життям у таборі", якщо він взагалі туди потрапить. "Я не боюся цих загроз, і цей термін – 20 років – мені не страшний. Я знаю, що епоха правління кривавого карлика у вашій країні закінчиться раніше", – запевнив кримчанин.

  При цьому Сенцов нагадав, що його вже 11 місяців тримають під вартою, і за цей час слідство не змогло надати жодних доказів його участі в організації терактів, тому справа буде "зшита великими білими стіжками".

  УНІАН нагадує: українського режисера Сенцова, а також активістів Олександра Кольченка, Олексія Чернія и Геннадія Афанасьєва в травні 2014 року окупанти затримали Криму. Їм інкримінують підготовку терактів.

  Сам Сенцов неодноразово заявляв, що є громадянином України і не визнає "автоматичного" присвоєння йому громадянства путінської РФ.

  Попередній матеріал
  Amnesty International вимагає розслідувати убивства українських полонених російськими терористами
  Наступний матеріал
  Сталінські кати витрачали на захоплення, перевірку та розстріл людини 1 хвилину 26 секунд – Порошенко
  Теги:

  Московський суд продовжив арешт українському режисеру Сенцову

  Яценюк попросив Amnesty International посприяти звільненню Олега Сенцова та Надії Савченко

  Сенцов та Савченко в черзі на звільнення - Наливайченко

  Генсек ООН обіцяє допомогти звільнити Савченко і Сенцова