youngukraine.net

В Криму поліцаї провели обшук у будинку заступника голови Меджлісу

  У Криму в Бахчисараї російські поліцаї провели обшук у будинку заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова, нічого не вилучивши.

  Про це повідомляє інформаційне агентство "Кримські новини", співробітники російських правоохоронних органів не пояснили, що саме вони шукали.

  Поки йшов обшук, біля будинку Умерова зібралося близько 150 людей - сусіди ветерани національного руху, які очікували закінчення обшуку.

  Після того як силовики покинули будинок, заступник голови Меджлісу вийшов до присутніх і розповів, що слідчі під час обшуку дивилися його папери, але нічого негожого не знайшли.

  Раніше 31 березня Умерова допитували в окупантському слідчому управлінні. Після 6-ти годинного допиту російські силовики виїхали в Бахчисарай, щоб обшукати його будинок.

  23 березня Умеров вже був допитаний як свідок. Його запитували про діяльність заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза, який в даний час затриманий так званою "владою" Криму, а також про те, хто був організатором мітингу біля стін кримського парламенту 26 лютого минулого року.

  Заступника голови Меджлісу Ахтем Чийгоз був затриманий 29 січня в Криму за підозрою в організації та участі в масових заворушеннях. Генпрокуратура України почала провадження за фактом незаконного позбавлення волі заступника голови Меджлісу.

  Попередній матеріал
  Українська столиця гумору відзначатиме перше квітня під гаслом "Сміх врятує світ"
  Наступний матеріал
  На Чернігівщині відкрили меморіальну дошку загиблому герою-добровольцю

  Меджліс: закриття незалежних кримськотатарських ЗМІ є порушенням прав корінного народу Криму

  У будинку першого заступника глави Меджлісу проходить обшук

  Чубарова переобрали главою Меджлісу

  Член Меджлісу отримав повістку до нелегітимного Слідчого комітету Криму