фото Цензор.НЕТ

В Криму мітингували комуністи – просили Путіна врятувати від окупаційної російської влади

  "Ціни ростуть, роботи немає, відпочивальників немає, нічого немає. Путін, спаси!" – під такими лозунгами пройшов дозволений владою мітинг в Криму.

  Кримські комуністи влаштували санкціоновану окупаційною владою акцію протесту проти "єдиноросів-регіоналів", передає "Цензор.НЕТ".

  Учасники мітингу скаржилися на ціни, відсутність роботи і туристів. Вирішити ці проблеми комуністи закликали президента Росії Володимира Путіна. Відповідного змісту плакат тримав один із учасників мітингу, який стояв на імпровізованій сцені.

  На відеокадрах з події можна почути про найрізноманітніші проблеми – відсутність ліків і загалом негуманний і корупційний характер путінської "безкоштовної медитини", яка зараз впроваджується в Криму; тотальну відсутність відпочивальників, а відтак – заробітку для місцевих мешканців; репресії окупаційних властей за будь-які вияви недовольства, наприклад участь у акціях протесту. При цьому, викриваючи злочини місцевих путінських сатрапів, комуністи у властивій їм манері демонтрували відданість йому особисто за допомогою вірнопідданих плакатів і кричалок.

  Попередній матеріал
  В Одесі "терорист" захопив у заручники двох працівниць аптеки, після чого обміняв їх на правоохоронця
  Наступний матеріал
  Кулеба: розмови про ПРО - це не "троллінг" Росії

  Україна оштрафувала російські авіакомпанії за польоти до окупованого Криму

  У Криму загострюється ситуація з дотримання прав людини - єврокомісар

  Те, що зараз відбувається з кримськими татарами, схоже на геноцид – Президент

  Кожен п'ятий кримчанин уже готовий вийти на вулиці з протестами - опитування