фото Крим.Реалії

Українці Криму влаштували "парад вишиванок" у відділку окупаційної поліції

  Кримські активісти, яких в четвер 21 травня затримала російська окупаційна поліція, опублікували в соціальній мережі Facebook фотографії з райвідділку Армянська, куди їх доставили після затримання.

  На опублікованих світлинах українські активісти у вишиванках позують біля стенду з ростовою шкалою, де вимірюють ріст затриманих. Як повідомив виданню "Крим.Реалії" один з активістів, Вельдар Шукурджіев, в РВВС Армянська поліцаї продовжували дотримуватися первісної версії, пояснюючи затримання потребою у "перевірці особистості".

  "Так і говорили, що надійшла інформація, що у нас, може, є заборонені матеріали, що колюче, ріжуче, вогнепальна, вибухівка, література, листівки. І для запобігання протиправних дій", - розповів Вельдар Шукурджіев.

  Як ми повідомляли, вчора, 21 травня, в Криму окупанти затримали знімальну трьох українських журналістів та чотирьох проукраїнських активістів затримала російська поліція на трасі Сімферополь-Армянськ.

  Пізніше кількох годин затриманих відпустили після тривалого допиту. Як розповів журналіст "Інтера" Леонід Кузьмін, співробітники поліції брали у активістів пояснення з приводу того, що саме вони робили в Армянську. У всіх затриманих взяли відбитки пальців, сфотографували, та взяли письмові свідчення.

  Попередній матеріал
  Затриманий ГРУшник сподівається, що його обміняють на українських полонених
  Наступний матеріал
  Більш ефективній роботі Верховної Ради заважає популізм – Гройсман

  У Криму святкування Дня вишиванки завершилося арештом

  Окупанти затримали українських журналістів та активістів у Криму

  Українці Криму проводять "Електронний парад вишиванок"

  Крим не зникне з порядку денного міжнародної політики - дипломат