Українці Криму об’єднуються – створюють національний культурний центр

  У столиці Криму сьогодні презентували відкриття "Українського культурного центру".

  7 квітня у Сімферополі активісти презентували створення "Українського культурного центру", який буде відроджувати на півострові українську мову та культуру, інформує "Крим.Реалії".

  Під час прес-конференції організатори центру повідомили, що головним його завданням буде "об'єднання розрізненого українського народу на Кримському півострові".

  "Українська культура в Криму зазнає асиміляції, тому ми ставимо завданням збереження української мови на півострові, крім того, створення громадської бібліотеки України. У цьому питанні ми сподіваємося на підтримку України", – сказав один із організаторів центру Леонід Кузьмін.

  Серед напрямків діяльності організації він також назвав проведення в Криму днів українського кіно, літературних читань і, можливо, конкурс дитячого малюнка.

  Інший організатор центру, Вельдар Шукурджієв, підкреслив, що ця організація, насамперед, громадська, а не політична: "Організація не буде діяти поза рамками чинного в Криму законодавства".

  Приміщення центр поки не має, на його оренду в організаторів не вистачає коштів. Активісти сподіваються, що функціонувати цій організації в Криму допоможуть пожертвування.

  Леонід Кузьмін і Вельдар Шукурджієв – одні з тих, кого затримали на акції пам'яті українського поета Тараса Шевченка 9 березня в Сімферополі.

  Попередній матеріал
  Першу чергу фортифікаційних споруд відкрито під Горлівкою - МВС
  Наступний матеріал
  Мін'юст зареєстрував нового керівника "Укртранснафти"

  Окупанти почали переслідування ще одного українського активіста в Криму

  Окупанти затримали ще одного кримського татарина за участь у проукраїнському мітингу

  СБУ відкрила кримінальну справу проти російської авіакомпанії через польоти в Крим

  Окупаційна влада перевела Крим на російський телефонний код