Фото bigmir.net

Українських адміралів-зрадників окупанти відправили подалі з Криму на другорядні посади

  Двох злочинців відправили на другорядні посади на Каспій і Балтику, а найголовнішого – екс-командувача ВМСУ – позбавили будь-яких керівних функцій, тож офіційно він зараз набуває нові знання та навички в академії генштабу РФ.

  Про таке повідомляє одеське видання "Думская". Джерела в окупованому Севастополі повідомили журналістів про нинішнє місцезнаходження адміралів Військово-морських сил України, які у березні минулого року зрадили присязі й пішли прислужувати окупантам.

  Так, колишній командувач ВМСУ контр-адмірал Денис Березовський, який фактично здав ввірені йому сили агресору і бігав по оточених українських гарнізонах і намагався схилити воїнів до зради, недовго пробув заступником командувача Чорноморським флотом РФ. Ще минулого року його перевели до Москви. Зараз зрадника відсторонили від будь-яких керівних посад і направили вчитися до академії генштабу окупаційної армії.

  Колишній перший заступник командувача українським флотом віце-адмірал Сергій Єлісєєв з липня 2014-го опинився на посаді заступника командувача Балтійським флотом з бойової підготовки. Тобто, його теж засунули подалі від реального оперативного керівництва – зрадник вчить моряків Балтфлоту вірно служити батьківщині.

  А от колишній начальник штабу ВМСУ контр-адмірал Дмитро Шакуро з пониженням переведений на Каспійське море, де прислуговує ворогу на посаді заступника командувача військовою флотилією.

  Відзначимо, що всі перераховані особи є фігурантами кримінальних проваджень, відкритих військовою прокуратурою України. Вони позбавлені військових звань і нагород нашої країни.

  Попередній матеріал
  У Непалі знайшли уламки американського гвинтокрила
  Наступний матеріал
  В ОБСЄ розповіли про важке озброєння бойовиків, зафіксоване 9 травня в окупованих Донецьку та Луганську

  Кримському депутатові-зраднику, якого нещодавно затримали на Херсонщині, обрали запобіжний захід

  На Херсонщині затримали кримського депутата-зрадника

  Українські контррозвідники "привітали" зрадників з кримського управління СБУ

  СБУ затримала правоохоронця-зрадника