5 канал

Українська влада підтримує ідею блокади окупованого Криму - Джемілєв

Прездент України Петро Порошенко та прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк підтримують ідею кримських татар щодо економічної блокади окупованого Кримського півострова.

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявив колишній голова Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв. "Ідея схвалюється, у будь-якому разі немає заперечень зі сторони Президента і зі сторони прем'єр-міністра. Ми це дуже детально обговорювали. Але з нашої точки зору, найкраще було б відмінити зараз цей закон "про так звану вільну економічну зону". Абсурдний закон, тому що окупована територія не може бути вільною зоною", - сказав він.

Джемілєв також додав: "Продукція, яка поставляється на територію Криму, більш ніж 80% вивозиться далі, ймовірно, на територію Російської Федерації, значна частина йде до військових частин, в тому числі до так званої "самооборони", а вже потім там поставляється в деякі магазини... Я думаю, що там люди голодувати не будуть, це відповідальність Росії, просто Росія буде більше витрачати своїх бюджетних коштів на забезпечення Криму".

За його словами, в ході блокади Криму Україна готова відправляти гуманітарну допомогу. "Ми готові відправляти туди (в Крим - 5.ua) гуманітарні вантажі, але тільки з українськими прапорами, нехай населення бачить, що отримує гуманітарну допомогу від своєї країни. Ми на це згодні, ми на це знайдемо кошти і будемо забезпечувати", - зазначив Джемілєв.

Нагадаємо, кримські татари готуються до блокування Криму з боку материка.

Попередній матеріал
Тульський завод виплатив зарплату цеглинами
Наступний матеріал
До кінця року Wi-Fi запрацює на 12 станціях київського метро