ua.krymr.com

Учасники блокади Криму планують скласти список постачальників продуктів на півострів

  Учасники акції мають намір не пропускати фури до Криму, допоки не будуть виконані їхні вимоги.

  Про це заявив Ленур Іслямов, директор телеканалу АТR та один з ініціаторів "продовольчої блокади" Криму на пункті пропуску "Чонгар" у Херсонській області, повідомляє "Крим. Реалії".

  Як повідомив на своїй сторінці у Facebook Осман Пашаєв, шеф-редактор новинарного кримськотатарського каналу ATR, із посиланням на Ленура Іслямова, "ні про які значках та монополізації ринку таксистів мова не йде (ці слова спростовують інформацію деяких ЗМІ про введення спеціальних значків для таксистів - Ред.)". Також Пашаєв наголосив, що "список постійних таксистів-перевізників потрібен лише для розуміння того, хто їздить у Крим. Серед них можуть бути інформатори російських спецслужб".

  Іслямов також поділився планами подальшої організації роботи таксистів, які здійснюють перевезення з Херсона до окупованого Криму: "Таксі з материка матимуть спеціальний значок для проїзду до Криму. Ті, у кого його не буде, – не проїдуть".

  Так, від учора, 20 вересня 2015 року, розпочалася безстрокова акція з блокування вантажного транспорту, що прямує до Криму з продуктами і товарами. Акція ініційована Меджлісом кримськотатарського народу. Ініціатори блокади переконані, що українські компанії повинні припинити торговельні відносини з Кримом, оскільки територія півострова була окупована Російською Федерацією. Протестувальники мають намір не пропускати фури до Криму допоки не будуть виконані їхні вимоги, а саме - звільнення політв'язнів, припинення тиску на незалежні ЗМІ, безперешкодний в'їзд для міжнародних спостерігачів на територію півострова та припинення репресій щодо кримських татар.

  За інформацією координаційної ради акції, через адміністративний кордон будуть безперешкодно пропускати пішоходів та легковий транспорт. Загалом же, за останніми даними Держприкордонслужби України, на різних напрямках, що ведуть до Криму, вже накопичилося від 150 до 200 вантажних автомобілів. Нині відомо, що самопроголошена російська влада Криму засуджує такі дії, хоча й вважає, що жителі півострова не відчують наслідків "продовольчої блокади".

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 20 вересня 2015 року, кримські татари перекрили дорогу до окупованого Криму, а у Чонгар приїхав Джемілєв.

  Попередній матеріал
  У столиці відбувся Марш миру
  Наступний матеріал
  У столичних лікарнях перебувають 33 бійці Нацгвардії, які постраждали під стінами ВР