crimea-info.com

У Севастополі розігнали мітинг "проти беззаконня місцевої влади"

  В Севастополі окупанти розігнали мітинг активістів громадського руху "Захистимо Севастополь", які вчора ввечері на площі Нахімова спробували висловити свій протест проти "беззаконня місцевої влади".

  Про це пише "Крим.Реалії".

  Як повідомляють організатори мітингу, вони зробили заявку на захід в передбаченому російським законом порядку, при цьому на руках у керівника руху Василя Федоріна були документи, що свідчать про те, що в окупаційному "уряді" ці папери отримали.

  Але, коли мітинг вже був підготовлений, окупанти заявили, що ніяких дозволів не давали і жодних паперів від активістів не бачили.
  "За день до визначеної дати в уряді відповіли, що жодних документів не отримували і санкції на проведення мітингу не дадуть. Ніякі аргументи в уряді слухати не бажали",- повідомила одна з активісток активістка.

  Як пише видання, незважаючи на заяви окупантів, активісти зібралися на площі Нахімова. Після того, як біля пам'ятника зібралося близько десяти осіб, до них підійшли співробітники поліції і почали вимагати припинити "незаконний масовий захід"

  Активісти зробили спробу провести мітинг, після чого поліцейські почали вимагати від активістів пройти до службового автомобіля для складання протоколу про адміністративне правопорушення.

  Але тоді мітингарі вже почали пікетувати автомобілі поліцейських. В результаті кількох затриманих активістів відпустили після складання адміністративних протоколів.

  Попередній матеріал
  Ліга Європи: сьогодні "Динамо" прийматиме у Києві італійську "Фіорентину"
  Наступний матеріал
  Терористи завезли на Донбас танки і "Гради" з території РФ – Федічев

  Москвичі у 2014 році називали своїх дітей Севастополь, Космос і Каспер Ненаглядний

  В окупованому Севастополі вимагали відставки "губернатора"

  Окупанти відібрали у Порошенка Севастопольський морський завод

  Окупаційна влада залишила 1500 молодих матерів Севастополя без декретних виплат