У Севастополі окупанти затримали журналістів "Громадського ТБ"

  У Севастополі співробітники поліції затримали журналістів незалежного українського каналу "Громадське ТБ" Тетяну Козирєва і телеоператора Карена Арзуманяна, які вели пряму трансляцію з мітингу на Нахімовської площі.


  Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань із посиланням на Тетяну Козирєву.

  За словами журналістів, під час прямої трансляції з площі Нахімова на них почалися нападки з боку учасників мітингу пенсійного віку, які звинувачували журналістів у неправильному висвітленні подій у Криму. Співробітники поліції перепровадили журналістів у Ленінський райвідділ, куди також попрямували севастопольські пенсіонерки.

  Ставлення поліції було нормальним, документи і телефони у них не відібрали, але при цьому не заважали агресивним бабусям продовжують нападки на медійників.

  Центр журналістських розслідувань поставив до відома про затримання українських журналістів Кримську польову місію з прав людини, де обіцяли знайти можливість для надання кореспондентам правової допомоги.

  Згодом у Центрі повідомили, що після надання пояснень у Ленінському поліційному райвідділі і близько години очікування, журналістів таки відпустили без будь-яких претензій. "Громадське ТБ" також повідомило, що журналісти давали пояснення про "причетність до екстремізму".

  Попередній матеріал
  Путін хоче зробити Медведчука посередником між Києвом та терористами
  Наступний матеріал
  Харків: українське віче і сутички з міліцією