www.facebook.com/jamalaofficial

У річницю депортації кримських татар Джамала презентувала пісню "Шлях додому"

  Сьогодні, 18 травня, в день вшанування пам'яті жертв депортації кримських татар відбулася прем'єра нової пісні Джамали під назвою "Шлях додому".

  Про інформує сама співачка на своїй сторінці у Facebook.

  Зі слів Джамали, вона присвячує цю пісню всім, хто шукає свій шлях додому. "Дім – це місце, де тебе люблять і чекають, і не завжди це місце позначене штампом у паспорті", – наголосила співачка.

  Співачка написала, що її тато і бабуся розповідали їй про складне повернення кримських татар на батьківщину, отож пісня "Шлях додому" ("Artıñnı Unutma"), за її переконанням, це є продовженням розмови з батьком. "Коли я їхала з батьківського дому на навчання, проводжаючи, він завжди мені казав: "Artıñnı Unutma", - так говорять тим, хто йде з дому, щоб пам'ятали, що у них є будинок, не затримувалися. А в кінці додавав: "Özüñe baq" - бережи себе і починай з себе", - розповіла Джамала.

  Нагадаємо, сьогодні, 18 травня, в Україні відзначається День пам'яті жертв депортації кримськотатарського народу радянською владою. Пам'ять жертв примусового виселення щорічно вшановують в Україні, зокрема – і в автономній республіці Крим. Утім, у цьому році окупаційна влада півострова заборонила проводити традиційний траурний мітинг 18 травня в центрі Сімферополя.

  Попередній матеріал
  Російських хокеїстів на батьківщині не зустрів жоден вболівальник
  Наступний матеріал
  Ахметов зупинив роботу своїх супермаркетів і заправок на окупованій території

  Сьогодні в Україні вшановують жертв депортації кримськотатарського народу

  У Києві відкрилася виставка фотографій до роковин депортації кримськотатарського народу

  У Львові вшанували кримських татар, які загинули під час депортації 1944-го

  У Херсоні заклали сквер пам'яті кримських татар - жертв політичних репресій