фото vchaspik.ua

У РФ помер генерал, який керував операцією з анексії Криму

  27 грудня помер заступник начальника штабу повітряно-десантних військ Російської Федерації генерал-майор Олександр Шушукін.

  Про це йдеться у повідомленні на сайті Рязанського вищого повітряно-десантного командного училища, повідомляє "УНІАН".

  Зазначено, що Шушукін мав бойовий досвід, "отриманий в операціях з відновлення конституційного порядку в республіках Північного Кавказу і Югославії". На сторінці рязанських десантників в YouTube уточнюється, що причиною смерті 52-річного офіцера стала зупинка серця.

  Журналіст, радник міністра внутрішніх справ України Станіслав Речинський написав на своїй сторінці у Facebook: "Шушукин очолював десантний контингент від РФ у кримській операції. До цього – операція в Осетії. Така ось "іронія долі".

  Шушукін обіймав посаду заступника начальника штабу повітряно-десантних військ РФ з 2013 року. До цього він понад чотирьох років очолював 4 російську гвардійську військову базу, яка дислокується в Південній Осетії.

  Як повідомлляв 5.ua, 15 вересня 2015 року Верховна Рада визначила дату початку російської окупації Криму. У законі "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" встановлюється, що датою початку тимчасової окупації є 20 лютого 2014 року. А 7 жовтня 2015 року Президент підписав цей закон.

  Попередній матеріал
  Голова Верховної Ради підписав зміни до Податкового кодексу і направив Президенту на підпис
  Наступний матеріал
  Щербак: "У 2017 році почнеться процес розпаду Російської Федерації"
  Теги: