У ПАРЄ прогнозують, що кількість кримських переселенців збільшуватиметься

  У Парламентській асамблеї Ради Європи прогнозують збільшення кількості біженців з Криму. Про це, зокрема, заявили, виступаючи на засіданні ПАРЄ, народний депутат України, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв і комісар Ради Європи з прав людини Нільс Мужнієкс, повідомляє УНІАН.


  Так, лідер кримських татар відзначив зростання біженців з Криму.

  "Попри заклики Меджлісу не залишати батьківщину ні за яких обставин, кількість біженців продовжує збільшуватися", - заявив він.

  Джемілєв додав, що сьогодні в Криму згортаються демократичні свободи. Зокрема, за його словами, парламент і засоби масової інформації повністю контролюються окупаційною владою, суди і прокуратура мають "бутафорські функції".

  Також він заявив, що Крим перетворюється на базу з підготовки терористів для перекидання їх в інші регіони України. Почастішали випадки безслідного зникнення людей, які так чи інакше висловлювали невдоволення окупаційним режимом.

  Лідер кримськотатарського народу висловив сподівання, що ПАРЄ зможе вплинути на зменшення масштабного беззаконня, що відбувається в Криму.

  Водночас Мужнієкс у своєму виступі також висловив стурбованість у зв'язку із зростанням біженців, оцінити кількість яких, за його словами, на сьогодні неможливо.

  Він заявив, що кількість біженців збільшуватиметься.

  "Ми прогнозуємо, що найближчими місяцями відплив населення з Криму збільшуватиметься, батьки хочуть, аби діти закінчили свій навчальний рік", - сказав єврокомісар.

  Попередній матеріал
  Еттінгер пригрозив країнам ЄС, які підтримують "Південний потік"
  Наступний матеріал
  Керрі: Росія має лічені години, щоб змусити терористів скласти зброю