фото Крим.Реалії

У Криму висохло унікальне сховище питної води для Севастополя і Сімферополя

  Міжгірське водоймище, яке до окупації Криму було резервним джерелом водопостачання Севастополя і Сімферополя, різко обміліло.

  Як повідомляє "Крим.Реалії", колектив, який обслуговував водосховище, окупанти розігнали – зараз тут залишилися тільки охоронці.

  Міжгірське водосховище було створено для вирішення проблем водозабезпечення Севастополя і Сімферополя в кінці ХХ століття, з нього вода по водоводу довжиною більше 70 кілометрів подавалася в Севастополь.

  Поповнення Міжгірського водосховища здійснювалося дніпровською водою по Північно-Кримському каналу. У 2014-му році, після окупації,році надходження води з Дніпра по Північно-Кримському каналу було припинено, в Криму виникли значні проблеми з водопостачанням. Поповнення водою Міжгірського водосховища теж припинилося.

  А саме напередодні маріонетковий "глава Криму" Сергій Аксьонов пообіцяв, що під час курортного сезону півострів буде забезпечений водою в повному обсязі. Таку заяву Аксьонов зробив на нараді "міністрів" в окупаційної "влади" Криму, яке пройшло в понеділок 27 квітня під головуванням російського прем'єр-міністра Дмитра Медведєва. Колабораціоніст і окупант на камери запевнили один одного, що у Криму все добре.

  Тим часом, ще два тижні тому Медведєв публічно непокоївся нестачею питтєвої води у Криму, передає Rzeczpospolita, але зараз уже либонь заспокоївся.

  Попередній матеріал
  Біля берегів Іспанії загорівся пасажирський пором
  Наступний матеріал
  На Донеччині затримали двох коригувальників бойовиків і посібника терористів

  У Криму підпалюють об’єкти бізнесу і авто кримських татар – правозахисник

  Зловмисники намагалися підпалити мечеть у Криму

  У Криму викликано на допит ще трьох членів Меджлісу

  "Подумав, що відео з Прип'яті" – в інтернеті набирає популярність відео безлюдного вокзалу в Криму