ru.krymr.com

У Криму ще одного активіста з акції пам'яті Шевченка засудили до виправних робіт

  Ще одному активісту Куртсєїту Абдуллаєву, який брав участь в акції пам'яті українського поета Тараса Шевченка, присудили 20 годин обов'язкових робіт.

  У районному суді Сімферополя сьогодні відбувся суд у справі Куртсєїта Абдуллаєва, який брав участь в акції пам'яті українського поета Тараса Шевченка 9 березня в Сімферополі. Йому присудили 20 годин обов'язкових робіт, повідомляє видавництво "Крим.Реалії"

  Як повідомляється, Куртсєїта Абдуллаєва визнали винним за законами Росії в тому, що він як учасник акції не дотримувався регламенту проведення заходу, демонструючи прапор України з написом: "Крим – це Украіїна".

  Абдуллаєв свою провину не визнає і має намір оскаржити її.

  Повідомляється, що адвокат назвав рішення суду абсурдним. Він вважає, що використання українського прапора не повинно заборонятися.

  "Зараз все більше йде утиск елементарних громадянських прав мешканців Криму. Зараз будуть просто забороняти використовувати український прапор, завтра це дійде до крайнього ступеня. Будь-яка розсудлива людина повинна всіляко протидіяти цьому маразму", - заявивв адвокат.

  Він упевнений, що в кримських судах справедливості не доб'ється.

  "Я нічого протизаконного не робив. Я маю право тримати прапор цієї держави, тому що Шевченко є українським поетом. Буду подавати апеляцію, думаю Кримом не закінчиться, дійдемо до Москви, - заявив засуджений активіст.

  Попередній матеріал
  Розслідування катастрофи МН17 має бути завершене до кінця року - Шокін
  Наступний матеріал
  Екс-комбат "Айдару" Мельничук підозрюється у викраденні керівника "Укрспирту" – ГПУ

  Суд у Криму переніс розгляд справи проти учасників акції до дня народження Шевченка на четвер

  Організатору кримської акції до дня народження Шевченка погрожують звільненням з роботи

  У Криму суд сьогодні розгляне справу проти організатора акції до дня народження Шевченка

  Українського активіста у Сімферополі засудили до 40 годин виправних робіт