У Криму громадяни більше не зможуть отримати землю безкоштовно

  На відміну від українських, російські закони не передбачають безоплатної передачі у власність громадян земельних ділянок.
  Про це повідомив нелегітимний "голова" постійної комісії "Держради Республіки Крим" із земельних, аграрних питань, питань екології та раціонального природокористування Дмитро Рогачов.

  За словами Рогачова, законодавство Росії не передбачає безоплатної передачі земельних ділянок у власність громадянам, як це було в Україні.

  "Якщо раніше кожен житель села, міста мав право за Конституцією України на отримання земельної ділянки у безоплатне користування - під садівництво, під індивідуальне будівництво, під селянське господарство, то в РФ безкоштовна передача не передбачена, вона існує тільки для певної пільгової категорії громадян", - розповів Рогачов.

  Тому люди, які стоять у черзі на безкоштовне отримання землі, тепер зможуть купувати ділянки на аукціонах.

  "Її вартість буде визначена згідно з кадастровою оцінкою ділянки", – повідомив Рогачов, додавши, що ціна буде залежати і від регіону.

  При цьому він висловив надію, що прийняття законопроекту, що регулює земельні відносини на території анексованої республіки, розширить перелік пільгових громадян з урахуванням кримських реалій, в тому числі, вирішить питання з виділенням землі раніше депортованим громадянам.
  Попередній матеріал
  Сьогодні-завтра між АТО і бойовиками відбудеться обмін полоненими
  Наступний матеріал
  США і ЄС погрожують Росії новим економічним тиском, але сподіваються на краще