zik.ua

У дефіциті продуктів в Криму окупанти звинувачують місцевих виробників і Україну

  У Криму місцеве керівництво "Федеральної антимонопольної служби" країни-окупанта звинуватило місцевих товаровиробників у створенні дефіциту продуктів харчування на півострові.

  Про це повідомляє "Центр журналістських розслідувань" з посиланням на російські ЗМІ.

  У Криму зростання цін на продовольчі товари викликане не зростанням витрат на доставку їх до Криму, а дефіцитом пропозиції з боку місцевих виробників, вважає керівник "Управління Федеральної антимонопольної служби по Республіці Крим та Севастополі" Тимофій Кураєв.

  Чиновник, проте, визнав, що "в Криму є дефіцит товарів, які ми самі не виробляємо. Раніше їх завозили з України, тепер – з материкової частини Росії. Але фізичні можливості переправи обмежені, і їх не вистачає, щоб задовольнити потреби Криму. Це одна з об'єктивних причин зростання цін".

  Ватажок ФАС Криму знайшов винного у цій ситуації – Україну: "Поки що, як не прикро це звучить, Крим відстає від решти частини РФ у розвитку. Ймовірно, позначилася відсутність інвестицій в Україні, що загальмувало розвиток республіки, в тому час як в Росії бізнес активно розвивався", – запевнив чиновник.

  Тож зараз кримське управління ФАС проводить перевірку оптових постачальників продуктів.

  "Центр журналістських розслідувань" нагадує, що в березні Крим перегнав Краснодар за цінами на низку продуктів – різниця за одиницю товару досягла майже 30 рублів.

  За інформацією "Кримстату", продукти харчування подорожчали в порівнянні з березнем минулого року на 73%, при цьому з початку року ціни на продукти вже виросли на 18%.

  Попередній матеріал
  У США вирують буревії та зливи
  Наступний матеріал
  Справу Попова суд продовжить розглядати 20 квітня

  Кримський активіст подав скаргу до Євросуду за примусове надання громадянства РФ

  Кримський блогер зняв на відео новий блокпост окупантів: "Гаспра захищена від нападу відпочивальників"

  У Криму ФСБ 3 години допитувала журналістку

  Держдума позбавила недоторканності єдиного депутата, який не голосував за приєднання Криму