фото РБК-Україна

Сторона обвинувачення у справі Джемілєва-молодшого вимагає 5,5 років його арешту – адвокат

  У російському суді сторона обвинувачення просить засудити до 5,5 років позбавлення волі сина сина відомого українського політика, лідера кримських татар Мустафи Джемілєва.

  Про це повідомив у своєму Twitter його адвокат Микола Полозов.

  "У ході сьогоднішніх дебатів обвинувачення попросило Хайсеру Джемілєву 5 років і 6 місяців по сукупності. Оголошено перерву до 10.06", – йдеться у повідомленні адвоката. Зазначимо, що сьогодні, 4 червня, у Російській Федерації Джемілєва-молодшого судять за участю присяжних.

  Нагадаємо, у Краснодарському крайовому суді присяжні винесли вердикт у справі Хайсера Джемілєва, сина відомого українського політика, лідера кримських татар Мустафи Джемілєва.Хайсера визнали винним у ненавмисному вбивстві, але визнали заслуговує на полегкість за обвинуваченням у крадіжці зброї і боєприпасів. 

  Тим часом, Хайсер Джемілєв уже засуджений в Україні за ненавмисне вбивство на 3 роки і 8 місяців, тож до РФ направили запит про зняття звинувачення і його екстрадицію. За міжнародним законодавством, людину не можуть судити за злочин, за який вона засуджена судом іншої держави. Далі питання полягає у дотриманні норм міжнародного права Російською Федерацією.

  Попередній матеріал
  Яценюк: На рахунках місцевих бюджетів – плюс 35%
  Наступний матеріал
  Яценюк закликав домовлятися перед виборами: інакше буде "війна всіх з усіма"