pravo-znaty.org.ua

Столичний суд скасував рішення Верховної Ради Криму про проведення референдуму

  Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Генеральної прокуратури України, визнав протиправними і скасував незаконні рішення і постанови, прийняті Верховною Радою АР Крим в лютому-березні поточного року. Про це повідомив начальник Головного управління представництва в суді захисту інтересів громадян та держави при виконання судових рішень Олег Кучер, пише прес-служба ГПУ.


  За його словами, усі 19 рішень Верховної Ради АР Крим є антиконституційними, оскільки вони суперечать чинному законодавству та посягають на засади конституційного ладу, суверенітет і територіальну цілісність України, а також на її державну безпеку.

  "Суд погодився з доводами Генеральної прокуратури та скасував всі незаконні рішення Верховної Ради Криму", - сказано в повідомленні.

  На початку березня цього року Генеральна прокуратура України заявила низку позовів про визнання протиправними та скасування вказаних рішень та постанов. Зокрема, до окружного адміністративного суду м. Києва заявлено позов про визнання протиправною та скасування постанови Верховної Ради АР Крим від 6 березня 2014 року "Про проведення загальнокримського референдуму".


  Попередній матеріал
  Рада Федерації скасувала постанову про дозвіл Путіну використовувати війська в Україні
  Наступний матеріал
  Держземагентство виділяє 18 тис. га під земельні ділянки для учасників АТО