www.rbc.ua

Стець призначив радника з питань інформполітики Криму

  Міністр інформаційної політики України Юрій Стець призначив радника з питань інформполітики Криму.

  Про це "5 каналу" повідомили в прес-службі Мінінформполітики.

  Згідно інформації, на цю посаду Стець призначив експерта громадського об'єднання "Кримський інститут стратегічних досліджень" Сергія Костинського.

  "Рішення щодо призначення прийнято за рекомендацією представників телеканалів "Чорноморська телерадіокомпанія", "Соціальна країна", радіостанції "Громадське радіо", інформаційного агентства "Голос Криму" та на підставі рекомендації Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва", - повідомили у відомстві.

  Костинський є кримським політичним експертом, який очолював дослідницьку організацію "Фонд стратегічного консалтингу", та був змушений покинути півострів у зв'язку з його окупацією Росією.

  Як зазначається, на посаді радника він відповідатиме за співпрацю із кримськими журналістами, експертами та громадськими діячами, що працюють на материку, а також за формування основних напрямків інформполітики щодо Криму.

  Зі слів глави Мінінформполітики, ключовими завданнями Костинського стануть забезпечення протидії згортанню свободи слова в Криму та поширення українських ЗМІ в інформаційному просторі анексованого півострова. Зокрема, радник міністра працюватиме над актуалізацією "кримської теми" в національних, регіональних медіа та над організацією "експорту" інформаційного контенту про Крим за межі України.

  Попередній матеріал
  Порошенко вручив нагороди жінкам-воїнам та волонтерам
  Наступний матеріал
  На Схід вирушили 65 новобранців полку "Азов"
  Теги: