Старт курортного сезону в Криму: порожні набережні та пляжі без туристів

Набережні Криму практично пустують, нечисленні відпочивальники – здебільшого місцеві, а російська влада замість обіцяної допомоги чомусь на старті сезону взялась публічно описувати жахливі умови відпочинку на півострові.

Судячи з добірки кадрів із веб-камер Криму, яку презентував сайт Inforesist, початок курортного сезону окупований український півострів зустріне, як і минулого літа – з мінімумом туристів. Зі слів місцевих мешканців, основна частина нечисленних пляжників – самі кримчани. Це підтверджують і номери припаркованих авто.

Що більше – число туристів може ще й різко зменшитись: в РФ минула ейфорія від "повернення Криму", а російські відпочивальники привезли додому враження про вкрай низький сервіс, високі ціни і багатогодинні, а то й багатоденні черги на пором через Керченську протоку. Картину доповнює інформація про мілітаризацію регіону, репресії проти інакомислячих та чутки про ядерну зброю.

Влада РФ може спробувати переламати тенденцію командно-адміністративним чином – тобто примусово заганяючи туди силовиків та бюджетників. Однак дії кремлівських чиновників як завжди парадоксальні – наприклад, прем’єр РФ Медведєв, ймовірно заохочуючи підвладних їхати до Криму, видав тираду про те, що сервіс на півострові "дрімучий", а його знайомі приїхали з поганими враженнями. "Якості потрібно приділити увагу, тому що, не приховую, я навіть зі своїми знайомими розмовляю, далеко не всі вони приїжджають з позитивними емоціями саме через якість обслуговування", – поскаржився урядовець. "Бо вона така, скажімо, залишається ще навіть не російська – я не кажу, що це має бути на сучасному міжнародному рівні – але вона навіть не російська", – цитує дивні одкровення Медведєва "Українська правда".

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На Донбасі бойовики розгорнули нові пункти управління та забезпечення - ІС
Наступний матеріал
Генпрокуратура, СБУ і ДФС затримали податківця за хабар у 2,2 млн грн

"Кримська сакура": в Росії почали зйомки серіалу про Поклонську

СБУ передасть Amnesty International матеріали про злочини окупантів у Криму і на Донбасі

Прикордонники затримали дві контрабандні вантажівки, які прямували до Криму

В Криму вандали розгромили пам'ятник депортованим татарам