Рибні порти у окупованому Криму будуть закриті на невизначений час

  Міністерство аграрної політики і продовольства України спільно з Державним агентством рибного господарства підготували проект постанови Кабінету міністрів про тимчасове закриття морських рибних портів на анексованому Росією Кримському півострові.


  Про це УНІАН повідомили у прес-службі Мінагропроду.

  Згідно з повідомленням, рибні порти повинні бути закриті на період до відновлення на анексованій території півострова і міста Севастополя конституційного ладу України.

  Проект постанови також передбачає закриття державних підприємств і акваторій ДП "Керченський морський рибний порт" і "Севастопольський морський рибний порт".

  "Відповідні заходи необхідно вжити у зв'язку з вторгненням на територію України збройних формувань, екстремістські налаштованих осіб та військовою агресією Російської Федерації, що перешкоджає здійсненню передбачених законодавством України видів державного контролю і загрожує безпеці судноплавства", - підкреслили в прес-службі.
  Як повідомлялось раніше, Україна офіційно закрила морські торговельні порти на території Криму для міжнародного судноплавства (зокрема, порти в Євпаторії, Керчі, Севастополі, Феодосії та Ялті).
  Попередній матеріал
  Країни ЄС закликали Росію перекрити потік зброї і бойовиків до України
  Наступний матеріал
  Сьогодні "Шахтар" розгромив "Олімпік" на старті розіграшу Прем'єр-ліги