Росія ускладнила постачання товарів з України до окупованого нею Криму

  Росія знову ускладнила завезення українських товарів до окупованого Криму, що призвело до скупчення близько 200 вантажних автомобілів на Перекопському перешийку.

  Про це повідомив заступник голови Державної фіскальної служби Анатолій Макаренко 12 грудня.

  "На Перекопському перешийку знову росіяни почали тотальний контроль усіх вантажів, які йдуть з України. З 3-ї години ночі до 9-ї ранку в одному пункті пропуску оглянули лише 7 машин, в іншому - 11 машин. Черги утворилися по 200 одиниць вантажної техніки", - повідомив Макаренко.

  Як сказав заступник голови ДФС журналістам, жорсткість процедури проходження огляду на пропускних пунктах Криму аргументується іншою стороною як "антитерористична операція".

  "Митні органи роблять фактично повний огляд усього того, що йде з України, плюс періодично там проводиться так звана "антитерористична операція", у тому числі сьогодні вночі, а "антитерористична операція" - це пошук у вантажах незаконних товарів", - зазначив він.

  Для вирішення проблеми Макаренко пообіцяв вийти на переговори з російською стороною, оскільки умови на згаданих пропускних пунктах не передбачають тривале перебування людей, враховуючи погодні умови та відсутність інфраструктури.

  "У тих місцях немає населених пунктів та інфраструктури. Там відкрите поле. Плюс Сиваш, плюс вітер, плюс сніг", - сказав Макаренко.

  Попередній матеріал
  Країни Балтії втричі збільшать фінансування повітряної поліції НАТО
  Наступний матеріал
  У Лондоні через компьютерний збій закрито всі аеропорти та скасовано авіарейси

  Росія заблокувала рух на кримському перешийку

  Кабмін змінив правила тарифоутворення для постачальників Криму

  Маріупольці і Аваков - проти потяга до окупованого Криму