Фото sevastopol.su

Російський адмірал похвалився, як путінська армія обдурила українців і НАТО під час загарбання Криму

  Зі слів командувача ЧФ РФ випливає, що про жодну імпровізацію не йшлося – це була заздалегідь спланована військова і пропагандистська операція, яка вдалась тому, що українці дозволили російському флоту базуватись у Севастополі, а НАТО не встигло її відстежити.

  Про це заявив командувач Чорноморським флотом РФ у 1991-1992 роках адмірал Ігор Касатонов, передає Еспресо.TV з посиланням на РИА Новости.

  "У Криму розвідка НАТО проґавила все, що можна і не можна. Одна з причин криється в режимі суворого радіомовчання у період зосередження угруповання, а також вмілому використанні севастопольської бази, транспортних бойових засобів, які доставляли збройні сили до Криму", – розкрив Касатонов.

  Із його слів випливає, що про жодну імпровізацію чи "народне волевиявлення" не йшлося – це була заздалегідь спланована військова і пропагандистська спецоперація: "Було проведено блискуче зосередження сил спеціального призначення в Криму із застосуванням маскувальних заходів, несподіваних для українців, а також широкий набір заходів щодо завчасної дезінформації супротивника".

  За словами Касатонова, основою всієї операції став дозвіл української влади на те, щоб Чорноморський флот залишився в Криму: "Можна сказати, що ЧФ підготував плацдарм, офіцери знали, що діється навколо, де розташовані українські частини, сценарії розвитку подій пророблялися на картах. Тобто, Чорноморський флот зі своїми завданнями впорався – були доставлені "ввічливі люди", з 27 на 28 лютого була узята Верховна рада Криму", – зазначив він.

  На уточнююче питання адмірал пояснив, що "ввічливі люди" – це спецназ путінської армії.

  Попередній матеріал
  Генпрокуратура порушила нову справу проти судді Вовка
  Наступний матеріал
  У МВС назвали причину самогубства екс-керівника Запорізької області

  ЄС зацікавили зізнання Путіна про окупацію Криму

  Рік окупації Криму: Путін зізнався, що викрадення півострова - це не волевиявлення, а спецоперація

  До російської окупації у Криму частка лояльного населення, яке хоче жити у складі України складала щонайменше 50% - експерт

  Росіяни готували окупацію Криму ще в часи президентства Януковича – журналіст