5.ua

Росія у окупованому Криму вже планує реєструвати нерухомість

  До російської Держдуми надійде законопроект про перереєстрацію об'єктів нерухомості в Криму і Севастополі. Про це 27 травня розповів співробітник апарату Держдуми. Він буде внесений комітетом Держдуми по законодавству, підтвердив ці слова голова думського комітету Павло Крашенінніков.
  Про це пишуть російські "Ведомости".

  Як зазначено, законопроект визначає порядок кадастрового обліку кримської нерухомості та перереєстрації прав на неї. Ключове питання - у кого будуть повноваження з реєстрації, розповідає федеральний чиновник. За законопроектом на дворічний перехідний період вони будуть передані до самопроголошеної республіканської  влади, яку Київ не визнає.

  "Вносити дані у федеральні бази - Єдиний державний реєстр прав на нерухоме майно та угод з ним (ЕГРП) і держкадастр нерухомості (ГКН) - буде Росреестр , але рішення про облік та реєстрації прав прийматимуть місцеві влади нових суб'єктів Федерації", - уточнив чиновник Держдуми РФ.

  Втім, з якого саме моменту повноваження будуть передані, ще обговорюється: або з вересня (тоді вступає в силу законопроект) , або за угодою "прямо зараз".

  Закон потрібен, щоб "розморозити" ринок нерухомості на півострові, заявив Крашенінніков. 
  Попередній матеріал
  Папа Франциск не виключив, що покине святий престол ще за життя
  Наступний матеріал
  Луганські терористи можуть відпустити двох полонених журналістів