Росія примусила зупинити роботу у Криму ще 10 українських банків

  Центральний банк Росії ухвалив рішення про припинення з 2 червня п.р. діяльності на території окупованого Росією Криму і Севастополя 10 українських банків.
  Про це йдеться в повідомленні Центробанку РФ, оприлюдненого 2 червня на сайті відомства.

  Як повідомляється, робота фінансових установ припинена "у зв'язку з невиконанням зобов'язань перед кредиторами (вкладниками)".

  Серед них - банк "Південний" (Одеса), "Укргазбанк" (Київ), "Хрещатик" (Київ), "Український інноваційний банк" (Київ), "Державний експортно-імпортний банк України", Фінбанк (Одеса), "Південкомбанк" (Донецьк), "Єврогазбанк" (Київ), "Піреус Банк МКБ" (Київ), "Брокбізнесбанк" (Київ).

  Як йдеться у повідомленні, прийняття російським Центробанком рішення про припинення діяльності на території Кримського півострова структурних підрозділів вищевказаних установ є підставою для придбання автономною некомерційною організацією "Фонд захисту вкладників" прав (вимог) за вкладами та здійснення компенсаційних виплат.

  Як повідомлялося, протягом квітня-травня поточного року Центральний банк Росії припинив діяльність кількох українських банків на території Криму і Севастополя.
  Попередній матеріал
  Росія проводить військові навчання ракетних військ Західного округу
  Наступний матеріал
  Науковці всього світу збирають підписи на підтримку кримських татар