фото zik.ua

РНБО: Росія перекидає до Криму загони чеченських бойовиків

  Росія продовжує накопичувати військову техніку поблизу українського кордону та перекидати оззброєння і чеченців в Крим. Про це заявив спікер Інформаційно-аналітичного центру (ІАЦ) Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Володимир Чеповий.


  "За даними ІАЦ РНБО, нині в прикордонних з Україною районах висунено чотири батальйонні тактичні групи: дві - від 7-ї та 76-ї повітряних дивізій і дві - від 56-ї штурмової десантної бригади та 19-ї окремої мотострілкової бригади", - сказав він.

  При цьому він не виключив, що кількість військ на російсько-українському кордоні збільшуватиметься і надалі.

  Останнім часом спостерігається також значне нарощування важкої військової бронетехніки, розширення військово-тактичних комплексів і військової інфраструктури на території Криму. Зокрема, на територію півострова через Керченську протоку з боку Росії поромною переправою постачається значна кількість військової техніки, зокрема, танки, бронетранспортери, бойові машини тощо.

  За даними Чепового, на півострові також спостерігається збільшення присутності чеченських бойовиків (за попередніми даними, бойовики з колишнього батальйону "Схід"). Чисельність кожного такого загону становить близько 60 людей. Загони дислокуються у м. Джанкой на території аеродрому військово-транспортної авіації.
  Водночас, треба зазначити, що командир батальйону добровольців "Донбас" Семен Семенченко вважає такий хід Росії психологічним тиском та залякуванням.


  Попередній матеріал
  Жертвами лихоманки Ебола у Західній Африці стали понад 300 людей
  Наступний матеріал
  Терористи хочуть зупинити Слов'янську ТЕЦ і мінують під’їзди до неї