joinfo.com

Путін в інтерв'ю для фільму про анексію Криму сам задокументував свій злочин - Турчинов

  Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що президент РФ Володимир Путін у своєму інтерв'ю для фільму про анексію Росією Криму "сам задокументував свій злочин".

  "У фільмі російський диктатор хизується військовою операцією із захоплення Криму та ще й вихваляється готовністю використати ядерну зброю", - цитує Турчинова прес-служба РНБО.

  За його словами, це є наочною демонстрацією неадекватності керівництва ядерної держави, "яка становить сьогодні загрозу всьому світу". Турчинов зазначив, що інтерв'ю Путіна стане ще одним "документальним підтвердженням злочинів російських військових в міжнародних судах, де військово-політичне керівництво РФ сидітиме на лаві підсудних".

  "В той же час Крим був і буде частиною території України, а його окупація - це питання часу", - наголосив секретар РНБО.

  Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін у фільмі "Крим. Шлях на Батьківщину", який було показано на каналі "Россия-1" у річницю кримських подій, зокрема, заявив, що він особисто керував спецоперацією з окупації українського півострова.

   

  Попередній матеріал
  ГПУ наклала арешт на майно окупаційної влади Криму на 1 млрд 200 млн грн
  Наступний матеріал
  Альтернативи Мінським угодам не існує - Порошенко

  У військовій прокуратурі розповіли скільки зрадників України залишилось в Криму після анексії

  ГПУ наклала арешт на майно окупаційної влади Криму на 1 млрд 200 млн грн

  Могеріні: Європа продовжує вважати дії Росії порушенням міжнародного законодавства, а Крим – українським

  Російські ЗМІ опублікували зізнання Путіна про використання спецпідрозділів ГРУ в Криму