politolog.net

Прокуратура відкрила справу за фактом "націоналізації" окупантами "Артеку" в Криму

  Прокуратура Автономної Республіки Крим розпочала кримінальне провадження за фактом так званої "націоналізації" Міжнародного дитячого центру "Артек".

  Про це повідомляє пре-служба Генеральної прокуратури України.

  "Незважаючи на специфічні умови функціонування, прокуратура Автономної Республіки Крим вживає всіх можливих заходів до недопущення порушень та поновлення порушених прав громадян і юридичних осіб", - йдеться в повідомленні.

  За даними ГПУ, з часу окупації Росією Криму незаконно утворені органи влади анексованого півострова проводять так звану "націоналізацію" підприємств, установ та організацій, які належать українській державі.

  "1 квітня прокуратурою АР Крим розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння посадовими особами незаконно створеного органу – "Ради міністрів Республіки Крим" майном найбільшого в Україні дитячого табору - "Міжнародний дитячий центр "Артек", що перебуває у державній власності, шляхом передачі майна дитячої здравниці у власність РФ (ч.5 ст.191 КК України)", - повідомили у Генпрокуратурі.

  Як зазначили у відомтсві, в результаті незаконних дій окупантів Україні заподіяно майнову шкоду в особливо великих розмірах.

  Попередній матеріал
  До Єрусалиму в Страстну п’ятницю приїхали тисячі вірян
  Наступний матеріал
  Податкова міліція звітує про вилучення підробленого елітного алкоголю на більше півмільйона гривень
  Теги:

  Україна просить ЮНЕСКО захистити "Артек" від Росії

  Окупанти затвердили новий логотип дитячого табору "Артек"

  Дитячий табір "Артек" переїхав до Карпат

  "Артек" відмовився приймати дітей з України