Прикордонники створили 7 пунктів пропуску з окупованого Криму

  Для контролю за переміщенням осіб на адміністративній ділянці, яка межує з окупованою територією АР Крим створено 7 контрольних пунктів (3 для автомобільного та 4 для залізничного сполучення).


  Про це під час прес-конференції 3 листопада повідомив начальник управління прикордонного контролю та реєстрації Держприкордонслужби України (ДПСУ) Олександр Жданенко.

  Як зазначив Жданенко, у своїй діяльності на даному напрямку співробітники Держприкордонслужби керуються Законами України, які регулюють перетинання адмінмежі тимчасово окупованої території України  та документами, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус.

  "Ііноземці та особи без громадянства, які потрапили на окуповану територію через закриті пункти пропуску, не мають права перетинати адміністративний кордон з тимчасово окупованої території АР Крим на материкову Україну. Так, за 9 місяців цього року, з моменту провадження функціонування контрольних пунктів співробітниками Держприкордонслужби за результатами контролю другої лінії затримано 12 осіб, причетних до сепаратистської діяльності, а також   виявлено 717 недійсних паспортних документів", - повідомив Олександр Жданенко.

  Відповідаючи на питання представників ЗМІ Олександр Жданенко додав, що за результатами оглядової роботи прикордонниками припинено 36 спроб протиправної діяльності та виявлено 5 одиниць зброї, майже 1000 одиниць боєприпасів, понад 1,3 кілограмів наркотичної речовини та понад 135 кілограмів прекурсорів.
  Попередній матеріал
  НАТО звинувачує путінську Росію у масштабних провокаціях
  Наступний матеріал
  Глава дипломатії ЄС виступила за визнання Палестини