Порошенко_пресуха
5.ua

Порошенко: Уряд готовий через міжнародні суди змусити Росію відповідати за анексію Криму

  Ураїнський уряд підготував проти Росії пакет позовів до міжнародних судів за анексію Криму.

  Про це під час прес-конференції повідомив Президент Петро Порошенко. Серед іншого заявив, що він виключає можливість проведення референдуму про від'єднання Донбасу. Ще одна заява: причин для зміни прем'єр-міністра поки що немає. За словами глави держави, будь-які зміни в самому уряді - це виключно компетенція парламентської коаліції та її відповідальність. Більше того, Президент вважає, що зараз такий крок  - небажаний, бо уряд працює у складних умовах.

  Головним критерієм оцінки діяльності Кабінету Міністрів Петро Порошенко вважає цілковите виконання угоди про асоціацію з Євросоюзом. Тому він очікує на результат восени. На думку глави держави, це стане своєрідним іспитом для міністрів та Арсенія Яценюка.

  "Зміни міністрів, і зміни уряду в парламентсько-президенській республіці - це виключно компетенція коаліції парламентської і Верховної ради. І їх політична відповідальність. Друга позиція  - наголошую. Сьогоднішній уряд дуже важко працює. Але восени коаліція має відреагувати на позицію людей і зробити певні висновки. Я не бачу сьогодні можливостей і необхідностей зміни прем'р міністра", - заявив Порошенко.

  Попередній матеріал
  В Донецьку російські терористи розбили стіну у банку Януковича і вкрали 250 млн гривень
  Наступний матеріал
  Яценюк зустрівся з делегацією ЄБРР і подякував за інвестиції