5 канал

Порошенко пояснив, чому в посланні до ВР не зупинився на проблемі повернення Криму

  Президент України Петро Порошенко розповів, чому у вчорашньому посланні до українського парламенту не обговорив детально питання повернення Україні окупованого Криму.

  Про це він сказав під час прес-конференції за підсумками першого року президентства, яку транслює "5 канал". 

  "На відміну від послання, з яким я виступив наприкінці листопада, яке носило філософсько-стратегічний характер, вчорашнє звернення я розглядав - і вас прошу розглядати - як документ, який ставить тактичні цілі на найближчий рік, місяці і навіть тижні. Частина ЗМІ аналізувала не те, що я заявив, а мала стриману критику за те, що так і не було сказано", - заявив Порошенко.

  "Дорогі мої, послання і не претендує на всеохоплюючий характер. У ньому позначені пріоритети на рік, які ми швидко можемо реалізувати і звітувати суспільству. І якщо я не зупинився детально, скажімо, на проблемі повернення Криму, то це означає лише те, що це завдання - надскладне і, на жаль, виходить за календарні рамки послання", - пояснив він.

  "Горизонт планування послання - 12 місяців. Але кожен день, кожну хвилину ми будемо робити все можливе для того, щоби повернути Крим Україні", - наголосив глава держави.

  Попередній матеріал
  Восени Президент може переформатувати уряд
  Наступний матеріал
  Яценюк погрожує націоналізувати "Рівнеазот" і черкаський "Азот" за газові борги