фото Крим.Реалії

"Подумав, що відео з Прип'яті" – в інтернеті набирає популярність відео безлюдного вокзалу в Криму

  На відеоролику видна порожня площа перед вокзалом у Сімферополі, залізничні каси і зали безлюдні, багато приміщень закриті, велике електронне табло не працює.

  Відео, зняте на безлюдному вокзалі в Сімферополі у квітні 2015 року, набирає популярність в YouTube, передає "Крим.Реалії". За шість днів ролик, опублікований користувачем "Голос Криму", встиг набрати більше 70 тисяч переглядів.

  На знятому прихованою камерою відеоролику видна порожня площа перед залізничним вокзалом у Сімферополі – невідомому автору зустрічаються лише кілька перехожих. Залізничні каси і зали вокзалу порожні, багато приміщень закриті, на малому електронному табло опублікована інформація про розклад поїздів, велике електронне табло не працює.

  На каналі Youtube глядачі обговорюють побачене – багато хто зізнається, що спорожніла площа і будівлі їх лякають.

  "Пам'ятаю, на вокзалі була не протиснутися, а тепер лякає порожнеча. До чого ви прийшли, кримчани?" – пише Еля Наумштейн.

  "По перших кадрах подумав, що відео з Прип'яті", – додає В'ячеслав Баско.

  "Не думав, що випробую такий жах при вигляді порожнього вокзалу Сімферополя. Колись тут шуміли базари і всім всього вистачало. А виїхати можна було їх Сімферополя як на російських, так і на українських поїздах", – повідомив анонімний глядач.

  Нагадаємо, у березні в окупованому Криму відклали ремонт порту, зате реставрували сімферопольського Леніна.  Попередній матеріал
  Сьогодні у Вінниці починаються "Дні Америки"
  Наступний матеріал
  Під будівлею ДТЕК Ахметова пройшов мітинг

  Окупаційна влада використовує свято Хидирлез для розділення кримськотатарського народу - Чубаров

  Путін про окупацію Криму: я ні про що не шкодую, ми підемо до кінця

  У Путіна кажуть, що не будуть розміщувати в Криму ядерну зброю

  Через Ростов до Криму пройшов потяг з написом "Ядерна небезпека" – РНБО