Пасажироперевезення до анексованого Криму скоротилися майже втричі - Укрзалізниця

  Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") в період з 1 по 16 червня 2014 року скоротила пасажироперевезення з материкової частини України до анексованого Криму, порівняно з аналогічним періодом 2013 року, у 2,8 раза – до 51,2 тис. пасажирів зі 142 тис. осіб. Про це на брифінгу повідомив начальник головного пасажирського управління "Укрзалізниці" Ігор Бреус, пише УНІАН.


  За його словами, у зв'язку з переорієнтацією пасажиропотоку з кримського півострова на інші літні курорти України, "Укрзалізниця" призначила поїзди у напрямку Генічеська, Бердянська, Херсона, Миколаєва та Одеси.

  Він також повідомив, що загалом у графіку руху поїздів на 2014-2015 роки, який почав діяти з 1 червня, "Укрзалізниця" передбачила курсування 51 пари поїздів у напрямку Криму. На сьогодні у цьому напрямку встановлено курсування 28 пар поїздів, зокрема з України до Криму – 17 пар, із Криму до Москви – чотирьох пар, із Білорусії до Криму – семи пар.

  Бреус нагадав, що "Укрзалізниця" відкрила попередній продаж квитків на поїзди до Криму до 15 липня 2014 року.

  "На сьогоднішній день ми ведемо роботу з РЗ щодо організації відкриття продажів квитків на поїзди сполученням із Кримом, оскільки ще не всі організаційні питання й взаєморозрахунки вирішені. Це стосується як продажу проїзних документів, так і обслуговування локомотивів локомотивними бригадами в кримському сполученні з території Придніпровської залізниці", - заявив він.

  Також начальник головного пасажирського управління "Укрзалізниці" нагадав, що вартість залізничних квитків на поїзди, які курсують між Кримом та материковою Україною, залишиться такою самою й розраховуватиметься за внутрішньодержавними тарифами.
  Попередній матеріал
  Закарпатські прикордонники повернулись додому після 3 місяців служби на Луганщині
  Наступний матеріал
  З Донеччини спецпотягом евакуювали 160 дітей та інвалідів