http://www.kanzas.ua

Окупанти в Криму планують створити власний мобільний зв'язок

  В анексованому Росією Криму планується створення компанії, яка надаватиме послуги мобільного зв'язку на території окупованого півострова.

  Про це заявив кримський окупаційний "віце-прем'єр", який також є "міністром" внутрішньої політики, інформації та зв'язку Криму, Дмитро Полонський, повідомляють "Крым.Реалии".

  За словами "віце-прем'єра", потреба у створенні такої компанії, перш за все, викликана перевантаженням абонентами оператора МТС-Росія, що призвело до того, що жителі Криму скаржаться на технічні труднощі в роботі оператора.

  "Що стосується приходу в Крим інших операторів мобільного зв'язку, то ми зі свого боку активно запрошуємо їх у Криму. Проте багато операторів мобільного зв'язку, що працюють на території Росії, є міжнародними компаніями і бояться потрапити під дію економічних санкцій, тому до нас не заходять. Відтак ухвалене рішення про створення власного кримського оператора, що вимагає чималих вкладень", - сказав Полонський.

  За його словами, зараз компанія МТС-Росія проводить роботу з модернізації своєї мережі, щоб найближчим часом усунути недоліки в роботі.

  Попередній матеріал
  Бойовики захопили будівлю Пенсійного фонду у Горлівці
  Наступний матеріал
  Порошенко запевнив МВФ у відсутності розбіжностей в "команді реформаторів" України

  У наступному році електроенергія в окупованому Росією Криму подорожчає на 30%

  Росія ускладнила постачання товарів з України до окупованого нею Криму

  Україна вимагає від ЄС посилення економічного тиску на окупований Крим