Окупанти Криму відібрали у "ПриватБанку" 191,84 млн грн.

  Федеральна служба судових приставів Росії у Криму заарештувала активи «Приватбанку», що належить голові Дніпропетровської області Ігорю Коломойському.

  Як повідомляє «Публіцист» , було заблоковано 191,84 мільйона гривень.

  «Від 24 листопада до 5 грудня судовими приставами виявлені готівкові грошові кошти, що належать "Приватбанку", в кількості 191,84 мільйона гривень, що, згідно курсу валют Центробанку, відповідає 665,68 мільйона російських рублів. Усі грошові кошти заарештовані», - йдеться в повідомленні відомства.

  Зазначається, що ці дії здійснюють на підставі «виконавчого документа, виданого Господарським судом Республіки Крим, на користь "Фонду захисту вкладників"». Організація була створена для виплати компенсацій за вкладами клієнтам банків, які мають ліцензію Нацбанку України до анексії півострова Росією, коли українські фінансові установи припинили роботу на території Криму. 

  Ще в червні Ігоря Коломойського СК РФ оголосив у міжнародний розшук, а Басманний суд виніс рішення про його заочний арешт. Його звинувачують в «застосуванні забороненого зброї в східному регіоні України». У серпні Генпрокуратура РФ звернулася до Інтерполу, але оголосити в розшук Коломойського там відмовилися, оскільки наголошують, що це пов'язано з політичними подіями.

  Попередній матеріал
  Завтра у Києві прогнозують снігопад та зниження температури
  Наступний матеріал
  У Рівному зустріли звільнених з полону військовослужбовців

  "В кабінетах": Ігор Коломойський - інтерв'ю 5 каналу (ПОВНІСТЮ)

  Коломойський пропонує побудувати "лінію Маннергейма" на кордоні з Росією

  Коломойський оголосив винагороду за Царьова у півмільйона доларів

  Окупаційна влада Криму обіцяє знайти альтернативу Visa та MasterCard