Окупаційна влада використовує свято Хидирлез для розділення кримськотатарського народу - Чубаров

  "Влада" Криму використовує свято Хидирлез для розділення кримських татар.

  Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у своєму зверненні до кримчан, оприлюдненому в неділю 26 квітня, повідомляє "Крим.Реалії"

  "Для поділу нашого народу, для віддалення нас від боротьби, для того щоб приховати всі скоєні і поки ще не скоєні злочини від усього світу, кримські окупанти оголосили проведення Хидирлеза 3 травня і готуються до цього. Сенс цієї хитрості всі ви добре розумієте. На жаль, у своїх злочинах окупанти використовують схожих на себе людей з-поміж наших співвітчизників", – сказав Чубаров.

  Чубаров також відзначив, що кримчанам необхідно не дати тим, хто окупував Крим, "можливість втягнути їх у ці брудні ігри".

  "Усі ми повинні відкрито відповісти на запитання: коли молоді кримські татари зникають і деяких з них знаходять убитими, коли нашому лідеру Мустафі Джемілєву, главі Меджлісу, нашим соратникам Ісмету Юкселю, Сінаверу Кадирову заборонено жити на батьківщині, коли Ахтем Чийгоз і Алі Асанов під арештом, коли телеканал АTR й інші національні медіа закриті, коли наші підприємці кожен день перебувають під тиском, а сотні людей судять і викликають на допити, чи можна приєднуватися до святкування Хидирлеза, організованого цими злочинцями?", – зазначив лідер Меджлісу.

  У зверненні до кримчан, він також нагадав, що важкі часи "обов'язково пройдуть", і закликав їх бути більш терплячими й уважними один до одного.

  Також він нагадав про необхідність прищеплювати молоді національні почуття і патріотизм, зберегти єдність і гідність кримськотатарського народу.

  Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Меджліс відмовився святкувати національне свято Хидирлез.

  Попередній матеріал
  Ураган в Пакистані: 25 загиблих, 150 постраждалих
  Наступний матеріал
  Російський космічний корабель зійшов з орбіти над Тихим океаном