Окупаційна влада Криму чомусь планує завозити вугілля з "ДНР"

  Так звана "влада" окупованого Росією Криму веде переговори з представниками терористичного угруповання "ДНР" про відновлення постачань вугілля на півострів, які припинилися через бойові дії на сході України.


  Про це повідомив окупаційний "міністр" палива та енергетики Криму Сергій Єгоров на засіданні так званого "кримського уряду", 21 жовтня, передає Крим.Реалії.

  "Зараз ми ведемо дуже серйозні переговори з Донецької народною республікою, вчора відбулися продуктивні переговори. Я сподіваюся, що ми найближчим часом отримаємо хорошу пропозицію з гарною ціною на поставку вугілля в Республіку Крим", - сказав Єгоров.

  Він уточнив, що переговори з "ДНР" ведуться за дорученням "голови" Криму Сергія Аксьонова.

  Єгоров також констатував спекулятивний попит на вугілля на півострові серед населення.

  Аксьонов зі свого боку заявив, що є інформація про продаж вугілля по 12 тис. рублів і навіть вище. "Боротьба зі спекулянтами - одне з основних завдань у цей час. Компанії, які спекулюють на важкому становищі кримчан, повинні піти з ринку", - сказав самопроголошений кримський прем'єр.

  Єгоров при цьому повідомив, що Кримська "влада" також веде переговори з Росією про постачання вугілля, та начебто "вагони вже йдуть на півострів".

  За його інформацією, населенню Криму потрібно близько 30 тис. тонн вугілля.
  Попередній матеріал
  Туреччина пустить через свою територію курдських солдатів на допомогу Кобані
  Наступний матеріал
  Доллар на міжбанку купують по 13,13 грн.